Tekstiilkardinate kangad

Siit lehelt leiad väikese valiku meie pakutavatest tekstiilkardinate kangastest. Kogu valikuga saab tutvuda meie salongis.

Kõige tähtsam otsus kardinate juures on ilmselt kanga valik. Kuigi kangaste valik on tohutult lai, tuleb meeles tuleb pidada, et iga kangas paraku akna ette ei sobi.

Intensiivne päike suudab paljude kangaste eluea ütlemata lühikeseks muuta. Kangad kaotavad oma värvi, muutuvad rabedaks, venivad. Liiga jäigad ja paksud – nt mööblikangad – ei hoia end akna ees ilusti ning tulemus ei pruugi jääda üldse see mis soovitud. Naturaalne linane kangas võib tunduda ahvatlev, kuid kortsub äärmiselt kergesti. Samuti tuleb kindlasti kardinakangast valides pöörata tähelepanu selle hooldusele – kas kangas on ikka pestav?

Seetõttu tasuks kindlasti eelistada spetsiaalseid kardinakangaid. Need sisaldavad enamjaolt alati ka tehiskiude. See on vajalik just selleks, et kardin ka aastate pärast akna ees ilus oleks. Ei tasu karta, et kangad ei mõju seetõttu enam loomulikena. Tehnoloogia on jõudnud niikaugele, et kangaid katsudes pole arugi saada, et tegemist ei ole 100% naturaalse materjaliga.

Kardinate paksus tasuks valida ennekõike otstarbe järgi. Tüllkardinad ehk päevakardinad on reeglina õhukesest ja läbipaistvast materjalist. Sellised kardinad loovad toas hubasust, hajutavad päikesevalgust ning varjavad päevasel ajal rohkemal või vähemal määral vaate tuppa. Tüllkardinaid saab suurepäraselt kombineerida ka külgkardinatega, mis on reeglina siis juba paksemast vähemalt poolpimendavast või isegi täispimendavast kangast. Pimendavad kardinad on ennekõike populaarne valik magamistubades.

Seotud tootekategooriad
https://dever.ee/wp-content/uploads/2021/07/pexels-max-vakhtbovych-6782466-640x846.jpg

Õhukesed kardinad

Külgkardinad

Pimendavad kardinad

Pimendav velvet

Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png