Külgkardinad

Külgkardinad on suurepärane valik

  • suurtele akendele
  • kombineerimiseks tehniliste kardintega
  • hubasuse loomiseks

Tekstiilkardinate puhul on dekoratiivsus vaat et sama oluline kui nende praktilisus. See on aknakate, mis loob ruumile ilme, annab hubasuse ja isikupära.

Õhulised tüllkardinad ehk nn päevakardinad varjavad päevasel ajal vaate ruumi, lastes samal ajal sisse kogu loomuliku valguse. See kardin on vaat et kohustuslik, et muuta ruum hubasemaks ning sobib hästi ka kombineerimiseks tehniliste kardinatega nagu rulood või ribakardinad. Tüllkardin ei pea aga sugugi olema klassikaliselt valge. Selle võib hästi ka sobitada näiteks külgkardinate tooniga.

Tekstiilkardinatel on oluline roll ka müra summutamisel, olgu see siis suur avalik ruum või tänava ääres asuv kodu. Kuigi oma omadustelt on kõik tekstiilid mürasummutavad, on olemas ka selleks spetsiaalselt ettenähtud kangad.

Samuti on valikus ka mitmeid tulekindlaid ja raskestisüttivaid materjale. See on nõutav ühiskondlikes hoonetes, kuid kahtlemata lisab ka turvalisust kodudes.

Kardinaid saab paigaldada ka kardinapuudele, kuid otse lakke paigaldatud siin ning maast-laeni kardin muudavad ruumi näiliselt kõrgemaks ja avaramaks.

https://dever.ee/wp-content/uploads/2020/03/Voorpagina-7-e1600009443883.jpg
Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png