Klassikalised roomakardinad

Roomakardinad (või voltkardinad) on tehnilistest kardinatest kõige vähem tehnilise väljanägemisega. Roomakardinate omapäraks on nende üles tõstmisel tekkivad voldid. Need aknakatted sobivad ideaalselt kodusesse interjööri, kuna näevad väga pehmed, hubased ja soojad välja.

Laia kangavaliku tõttu on sobiv kardin võimalik leida igasse interjööri.

Roomakardinad on väga kenad ja stiilsed. Täielikult alla lastuna moodustab kardin akna ees ühtlase pinna, kuid üles tõstmisel moodustuvad kangasse dekoratiivsed voldid. Kardina mehhanismid ja konstruktsioonid ei ole nähtavad, mistõttu ei paista kardin üldse tehnilisena.

Universaalne disain

Oma universaalse disaini tõttu sobivad roomakardinad väga erinevatesse interjööridesse, kuid nagu eelpool mainitud, mõjuvad need kõige paremini koduses interjööris. Heledamad ja õrnemad kangad sobivad juhul, kui soovite veidi vähem silmatorkavat ja kergemat lahendust, värvikamaks ja silmatorkavamaks lahenduseks soovitame tugevama värvitooniga kangast.

Lihtne hooldada

Tekstiilist roomakardinaid saab pesta pesumasinas. Kanga eemaldamine pesemiseks on imelihtne – see on kinnitatud takjapaela abil.

Roomakardinate puhul sõltub valguse läbilaskvus täielikult valitud materjalist. Valikusse kuulub nii kergeid ja valgust suhteliselt palju läbi laskvaid linaseid ja teisi õhukesi kangaid kui ka näiteks tihedaid ja tumedaid peaaegu pimendavaid materjale.

Roomakardin sobib sulle kindlasti juhul, kui otsid oma koju meeldiva ja koduse väljanägemisega stiilset aknakatet, kuid soovid midagi erinevat tavalisest tekstiilkardinast. Lisaks sellele sobib rooma kardin ka kontorisse, kus soovite saavutada vähem ranget atmosfääri.

Lisaks traditsioonilise väljanägemisega roomakardinatele saame valmistada ka kroogitud, kantpaeltega, mitmest kangast või mõne muu lahendusega kardinaid just vastavalt soovile.
https://dever.ee/wp-content/uploads/2020/03/AHOH_VG2-5-e1599936526337.jpg
Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png