Puitribakardinad

Hoogsa linnastumise keskel tahame järjest vähem näha kodus tehislikke materjale. Just oma loodusläheduse tõttu valivad paljud kliendid just puitribakardinad. Nagu nimigi vihjab, kasutatakse nende valmistamiseks naturaalset ja kerget puitu.

Sarnaselt alumiiniumribakardinatele on ka puitribakardinate üks peamisi eeliseid asjaolu, et aknast tuleva valguse hulk ja suund on kergesti reguleeritav. Suletud asendis varjavad ribad peaaegu täielikult aknaava, avatud asendis on ribade reguleerimise abil aga valguse suund ja hulk hõlpsasti reguleeritav. Tänu sellele võivad ruumi sisse paistvast valgusest moodustuda ruumi kaunid geomeetrilised mustrid või tekkida meeleolukas värvidemäng.

Puitribakardinad sobivad oma laia värvivaliku tõttu nii  klassikalisse kui ka moodsasse interjööri. Toonide valik ulatub naturaalsetest puidutoonidest kuni valgete, mustade, punaste ja rohelisteni. Küll aga jääb ka läbi värvitud puidu kumama talle iseloomulik puidumuster.

Just tänu sellele puidule omasele mustrile ja soojusele loovad puitribakardinad ruumis väga hubase ja mõnusa atmosfääri. Isegi väga rangeilmelise kontori võib puitribakardinate abil soovi korral hubaseks muuta. Heledamat tooni puitribakardinad loovad vaatamata oma hubasusele helgeilmselise ja õhulise ilme, samas kui tumedatoonilised lisavad ruumile sügavust, salapära ja isegi müstilisust.

Puitribakardinate puhastamine on väga lihtne. Ribade pind ei ole krobeline ega krabe, mistõttu on see hõlpsasti puhastatav (niiske) lapi või tolmuharjaga.

White kitchen with wooden countertop, silver sink and big window with blinds
Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png