Klassikalised voldikkardinad

Ühekihilise kangaga voldikkardinad. Loe ka kärgkangaga voldikkardinate kohta. 

Voldikkardinad on suurepärane valik

  • avatavatele akendele ja rõduustele
  • niiskesse ruumi
  • esimese korruse akendele

Voldikkardinad on mugavalt reguleeritavad aknakatted, mis tagavad nii privaatsuse kui ka vajaliku kaitse päikesekiirguse eest. Voldikkardin jääb soovi korral võrdlemisi märkamatuks ning võib täita ka lihtsalt praktilist rolli, samas võimaldab lai kangavalik muuta selle ka efektseks sisekujunduselemendiks.

Sageli osutuvad voldikkardinad valituks just tänu sellele, et neid saab mugavalt avada nii alt kui ülalt. See annab võimaluse sättida kardin vaid sinna, kus seda vaja – kas siis otsese päikese eest või lihtsalt privaatsuse nimel. Eriti kasulik on see kaasaegsetel maast-laeni akendel.

Voldikkardin sobib hästi rõduustele ja avatavatele akendele. Tänu oma madalatele profiilidele ei jää see praktiliselt üldse segama akende-uste avamist. Kuna ta on fikseeritud aknaraamile nii alt kui ülalt, ei ole seda vaja akna/ukse avamiseks eest ära tõmmata.

Paljud aknakatted ei sobi niiskesse keskkonda kuid voldikkardinatega seda muret pole. Enamus voldikkardinate kangad on pestavad suisa 30-kraadises vees. Võta kardin vaid lihtsa liigutusega kinnitusest lahti ning pane vette likku. See teeb kahtlemata kardina hooldamise ka muudes ruumides märksa kergemaks. Samuti pole mehhanismil ühtegi osa, mis niiskust ei taluks.

Käepidemetega süsteemil puuduvad rippuvad nöörid ja ketid, mis teeb selle veelgi turvalisemaks ka väikelastega peredes.

Kõige levinum voldikkardina süsteem on nii alt kui ülevalt käepidemetega liigutatav. Süsteemi maksimaalne laius on 1500 mm, kuid laiematele akendele saab need paigaldada ilusti  külg-külje kõrvale ning kahe kanga vahele jääb vaid millimeetrine pilu.

Voldikkardinaid saab paigaldada nii otse vastu klaasi kui ka aknaraami peale. Sobiv paigaldusviis oleneb klaasiliistu sügavusest.

  • Poolläbipaistvatest kangastest näeb läbi.
  • Poolpimendavad kangad lasevad küll valgust läbi, kuid nendest otseselt läbi näha ei ole.
  • Pimendavad kangad ei lase üldse valgust läbi.
  • Soojustpeegeldavad kangad on läikiva tagaküljega, mis aitab tagasi peegeldada päikesest tulenevat soojust.

Küsi pakkumist:

  • Saada meile mõõdud
  • Vali välja kangas või lihtsalt täpsusta, kas peaks olema poolpimendav/ pimendav/ soojustpeegeldav või lihtsalt mis on soovitud tulemus (nt „tuppa ei ole sisse näha“)
  • Täpsusta profiili värv (kui näiteks aknaraamid ei ole valged) ja meelepärane süsteem
https://dever.ee/wp-content/uploads/2020/03/PLEATED-BLINDS18-scaled.jpg
Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png