Klassikalised lamellkardinad

Pikka aega on püstlamellkardinaid peetud pigem kontoriruumidesse sobivaks, kuid viimasel ajal on hakatud nägema nende kasutuseeliseid ka eluruumides. Laia materjalivaliku tõttu võimaldavad lamellkardinad muuta töö- või eluruumi kas rangeilmeliseks, soojaks ja hubaseks või näiteks särtsakaks ja värviliseks.

Püstlamellkardinate üks peamisi eeliseid mitmete teiste akanatete ees on asjaolu, et need võimaldavad kergesti valguse suunda ja hulka reguleerida. Täielikuks avatuseks on lamelle võimalik eest ära tõmmata, osaliseks avatuseks aga lamellide asendit reguleerida.

Just lamellkardinad on eelistatuim variant väga suurte avade katmiseks. Seda eelkõige seetõttu, et püstlamellkardinad näevad suurtel pindadel head välja, eriti veel juhul, kui kõrvuti on mitu akent. Lamellkardinate puhul ei jää kardinate vahekohad paistma, mistõttu jääb üldmulje korrektne ja puhas. Väga suuremõõduliste ruloo- ja ribakardinate kasutamine pole enamasti mõistlik, kuna nende käsitsemine on raske.

Oma rohkete kasutus- ja kombineerimisvõimalustega saab püstlamellkardinaid kasutada nii traditsiooniliselt aknakattena kui ka näiteks vaheseinana (eraldamaks näiteks magamisaset avatud korteriplaneeringu puhul) või katmaks mõnd teistsugust ava.

https://dever.ee/wp-content/uploads/2021/01/home-interior-1748936_1920.jpg
Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png