DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

Putukavõrgud

Küsi pakkumist Putukavõrgud lasevad õhul siseruumide ja õue vahel probleemideta liikuda, samas hoiavad kinni tuppa tungida püüdvad satikad ja prahi. Putukavõrke on võimalik paigaldada nii akendele kui ka ustele.

Lihtsama ja soodsama lahenduse eelistajatele pakume ühe tervikliku raamina putukavõrke, mida saab aknaraamile kinnitada konksude või magnetite abil. Putukavõrkude raamide  põhivalikusse kuuluvad valge (RAL9016) ja tumepruun (RAL8017) toon. Vajadusel on aga võimalik profiile värvida kõikides meelepärastes RAL toonides. Samuti saame puitakendele pakkuda kuldse tamme imitatsiooniga raame. Kui raam on laiem või kõrgem kui 1200 mm, tuleb raami keskele stabiilsuse tagamiseks tugevdusprofiil. Kui on oluline, kus profiil paikneb, andke sellest kindlasti meile enne tellimist teada. 

Ka kasutatavad võrgud on erineva värvitooniga, neist eelistatuim on märkamatu hall tavavõrk, mida akna ees praktiliselt nähagi pole. Lisaks saame pakkuda allergikutele sobivat võrku ning tugevamat alumiiniumvõrku

Putukavõrgud on hõlpsasti paigaldatavad ja eemaldatavad, nii et talvehooajaks nende eest ära võtmine ja kevadel taas ette panemine ei tohiks mingeid probleeme valmistada. 

Ustele saame pakkuda mugavalt käsitletavaid hingedel süsteeme, mida saab avada-sulgeda käepidemest. Magnetid takistavad ust iseseisvalt lahti vajumast, kuid ei sega tavapärast ukse kasutamist. Profiilide värvid ning erinevate võrkude valik on sama, mis akende raamidel. Sel moel saate oma kodus luua tervikliku ühtse lahenduse. 

Need on vaid põhivalikus olevad lahendused. Vajadusel saame pakkuda ka voldik- ning ruloosüsteemil toimivaid putukavõrke. Hinnapakkumise või täpsuatavate küsimuste jaoks võtke meiega ühendust dever@dever.ee või meie kontakti leheküljel.