DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

Puitribakardinad

Küsi pakkumist Hoogsa linnastumise keskel tahame järjest vähem näha kodus tehislikke materjale. Just oma loodusläheduse tõttu eelistavad mõned kliendid puitribakardinaid. Nende valmistamiseks kasutatakse naturaalset ja kerget puitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarnaselt alumiiniumribakardinatele on ka puitribakardinate üks peamisi eeliseid asjaolu, et aknast tuleva valguse hulk ja suund on kergesti reguleeritav. Suletud asendis varjavad ribad peaaegu täielikult aknaava, avatud asendis on ribade reguleerimise abil aga valguse suund ja hulk hõlpsasti reguleeritav. Tänu sellele võivad ruumi sisse paistvast valgusest moodustuda ruumi kaunid geomeetrilised mustrid või tekkida meeleolukas värvidemäng.

Puitribakardinad sobivad oma laia värvivaliku tõttu nii  klassikalisse kui ka moodsasse interjööri. Toonide valik ulatub naturaalsetest puidutoonidest kuni valgete, mustade, punaste ja rohelisteni. Küll aga jääb ka läbi värvitud puidu kumama talle iseloomulik puidumuster.

Just tänu sellele puidule omasele mustrile ja soojusele loovad puitribakardinad ruumis väga hubase ja mõnusa atmosfääri. Isegi väga rangeilmelise kontori võib puitribakardinate abil soovi korral hubaseks muuta. Heledamat tooni puitribakardinad loovad vaatamata oma hubasusele helgeilmselise ja õhulise ilme, samas kui tumedatoonilised lisavad ruumile sügavust, salapära ja isegi müstilisust.

Puitribakardinate puhastamine on väga lihtne. Ribade pind ei ole krobeline ega krabe, mistõttu on see hõlpsasti puhastatav (niiske) lapi või tolmuharjaga. 

Dever pakub 25 mm ja 50 mm riba laiusega puitribakardinaid. 

25 mm materjalid

Kollektsioon Basswood 

Tugevast naturaalsest pärnapuidust siledapinnaline kollektsioon kõige laiema värvivalikuga. 

Kollektsioon Bamboo

Efektne ja kerge bambuskiududest materjal.

 

50 mm materjalid

Kollektsioon Basswood 

Tugevast naturaalsest pärnapuidust siledapinnaline kollektsioon kõige laiema värvivalikuga. 

Kollektsioon Bamboo

Efektne ja kerge bambuskiududest materjal.

 

Kollektsioon Frosted Pure

Täiuslikult mati pinnaga minimalistlikes värvitoonides kollektsioon. 

Kollektsioon Frosted 

Täiuslikult mati pinnaga minimalistlikes värvitoonides kollektsioon, millel on efktne kontrastses toonis esikülg. 

 

Kollektsioon Glossy 

Kõrgläikeline kollektsioon loomaks tõeliselt glamuurset interjööri. Kollektsioon Faux 

Vannitubadesse sobilik veekindel materjal. Saadaval ka muud toonid ja viimistused. 

Eriti efektse lahenduse jaoks on võimalik 50 mm puitribakardinatele lisada laiad lintredelid. Need võib valida toon-toonis puidu värviga või just kontrastset värvi, loomaks isikupärast interjööri.