DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

VOLDIKKARDINAD -20%

Taaskord veebruaris kõik voldikkardinad -20% ja lisaks ühele tellijale raha tagasi!

Selleks, et ka meie näeksime, kui stiilsed uued voldikkardinad sinu kodus välja näevad, postita pilt Facebooki või Instagrami ning märgi ka meid sinna. Ühele õnnelikule postitajale anname kuni 300 euro väärtuses ostusumma tagasi!

Selleks, et osaleda:

-        -  Telli veebruarikuu jooksul meilt voldikkardinad

-       -   Kui kardinad on käes ja paigaldatud (kas sinu osavate käte või meie meistri abil), tee üks ilus pilt oma toast ja uutest voldikkardinatest

-       -   Postita pilt kas oma Instagrami või Facebooki ning tag’i/märgi meid postituse juures, et ka meie seda kindlasti näeksime. Selleks peab konto ja positus olema avalik.

Kampaanias osalevad vaid need pildid, mis on avalikud ja kus on märgistatud Dever aknakatete Facebooki või Instagrami konto.

Pildil peavad olema selle veebruarikuu jooksul Deverist tellitud voldikkardinad.

Kampaanias osalevad pildid, mis on postitatud enne 1. aprilli 2020. See on selleks, et ka viimastel tellijatel oleks aega kardinad paika saada ja pilt postitada. Võitja selgitame välja 3 tööpäeva jooksul ning võtame temaga eraldi ühendust. Võitja nõusolekul teeme selle info ka avalikuks. Võitjale kanname ostusumma kuni 300 euro ulatuses tagasi.

Kampaania raames postitatud pilte võime me kasutada ja jagada ka enda sotsiaalmeediakanalites.

 

Tutvu kangastega siin - https://dever.ee/est/tooted/voldikkardinad/ - või külasta meie salongi Kadaka tee 143!