DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

Rulood kätte 5 päevaga

Vihmased ja jahedad sügisilmad lausa meelitavad enam aega kodus veetma. Seetõttu on mõistetav, et eelistame poodides tiirutamise asemel pigem toas teki all teed juua. Kui tekib aga soov või vajadus oma koju veidi värskust, hubasust ja privaatsust luua, kuid kodust väljumine ei tundu väga ahvatlev, tuleb Dever Sulle appi!

5. novembrist – 30. novembrini pakub Dever oma klientidele uskumatult meeldiva võimaluse soetada endale soodsad ja stiilsed rulookardinad kõigest 5 päevaga! Seejuures ei pea te ostu sooritamiseks isegi kodust väljuma, vaid saate endale meelepärased aknakatted valida läbi internetipoe siin samas koduleheküljel. :)

Tootevalikust leiate nii ühevärvilisi kui ka mustrilisi, nii läbipaistvaid kui ka pimendavaid materjale. Kõik rulookardinad valmistame täpselt vastavalt tellimusele, nii et saate sisestada täpsed vajalikud mõõdud ning soovi korral lisada erinevad alaääred, narmad, kandid vms. Seda kõike veel meeldivalt soodsa hinnaga!

Enne tellimist tutvu palun tingimustega. :)

Kampaania tingimused:

  • Kampaania kestab ajavahemikus 05.11 – 30.11.2012
  • Kampaania tellimust tehes palume kampaaniat „Rulood kätte 5 päevaga“ mainida. Selleks palume see kirjutada kas e-maili, internetipoest tellides lisainfo lahtrisse või telefoni teel öelda.
  • Kampaania kehtib eelpool mainitud ajavahemikus tellitud laos olevast materjalist rulookardinatele.
  • Kampaania tellimuse täitmise tähtaeg on 5 tööpäeva.