DEVER aknakatted ja rulood
est eng
OstukorvOstukorv Ostukorv on tühi Ostukorvis on 0 toodet

Ostutingimused


Tellimuse tegemisega kinnitab klient, et käesolevad ostutingimused on tema jaoks arusaadavad ja ta on nendega nõustunud. 
Pildid on illustreeriva tähendusega, materjalinäidiste toonid võivad erineda tegelikust.

Tellimine

Dever OÜ koduleheküljelt tellimisel abistab ostuabi, milles on etapiliselt seletatud, kuidas ostu sooritada. Pärast ostu sooritamist laekub tellimus meie andmebaasi, klient saab sellekohase kinnituse enda poolt sisestatud e-posti aadressile. Hiljemalt 3 tööpäeva jooksul koostame kliendile arve, mille saadame samuti e-posti aadressile. 

Tellimuse eest tasumine

Tellimuse eest on võimalik tasuda pangaülekandega esitatud ettemaksuarve alusel 100% ulatuses. Tellitud kauba eest tuleb tasuda Dever OÜ arveldusarvele, mille leiate arvelt. Tellimus jõustub pärast ettemaksu täielikku tasumist. Ettemaksu tasumise tähtaeg on 10 päeva. Ettemaksu mittetasumisel tühistame tellimuse.

Tarneaeg

Tellimisel kuvatakse iga toote juures selle valmimise umbkaudne aeg. Laos olevast materjalist hakkame tooteid valmistama kohe pärast ettemaksu laekumist. Tellimist vajavate materjalide puhul lisandub meie lattu jõudmise aeg kuni 2 nädalat. Juhul, kui materjalide jõudmine lattu meist olenemata põhjustel viibib, anname sellest koheselt teada. Sel juhul saate valida, kas ootate toodete valmimise ära või tühistate tellimuse ja me kanname raha hiljemalt 5 tööpäeva jooksul tagasi.

Toodete kohaletoimetamine

Toodete kohaletoimetamiseks saab tellija valida endale sobiva variandi:

  • pärast toodete valmimise kohta teate saamist tulla ise järele meie kontorisse Kadaka tee 143, Tallinn. Selline kohaletoimetamisviis on kliendile tasuta.

  • tellida kaup kullerfirma kaudu sobivale aadressile. Eesti-siseselt toimetab pakid kätte kuller. Välismaale tellides anname tarneinfo e-posti teel.

Toodete tagastamine

Pretensiooni korral võtame kliendiga ühendust hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pretensiooni meieni jõudmisest. Kui toode ei sobi meiepoolse vea tõttu (ei vasta tellitule, on valmistamisvigadega vms), maksame kauba hinna hiljemalt 15 tööpäeva jooksul tagasi. Saatmiskulusid tagasi ei maksta. Kui kaup ei sobi kliendipoolse vea tõttu (kliendi poolt esitatud mõõdud olid valed vms), maksame kauba hinnast tagasi 25%.

Garantiitingimused

Toodetele kehtib garantii 1 aasta, eritingimustel ja kokkuleppel 2 aastat. Garantii katab konstruktsiooni-, tootmis- ja materjalivigade ning nende vigade tõttu seadmele põhjustatud defektide parandamis- või asendamiskulud. Garantii alla ei kuulu vead, mis on tekitatud kliendipoolse hooletuse või toote valesti käsitsemise, kõrvaliste isikute poolt sooritatud remondi või vääramatute jõudude sekkumise tagajärjel. Kui toote remontimine osutub võimatuks või selle tootmine on lõpetatud, on meil õigus kliendi nõusolekul toode samaväärse või paremaga asendada. Garantii aluseks on kauba müügiarve.