Õietolmuallergia – lihtne viis selle leevendamiseks

06.04.2021

Umbes iga viies meist kannatab õietolmuallergia all, mis algab sageli juba varases lapseeas. Lisaks põhilistele sümptomitele – nagu aevastamine ja sügelus – põhjustab õietolmuallergia ka unehäireid ja sellest tulenevat väsimust, millel on juba tõsisemad tagajärjed.

Muidugi on võimalik ravimite abil sümptomeid kontrolli all hoida, kuid veel parem on üldse vältida allergia tekkimise põhjusi ehk kontakti allergeenidega. Oma kodus on selle jaoks tõhusaim viis õigesti valitud allergikutele loodud putuka- ja õietolmuvastased aknavõrgud, mis lubavad aastaajast hoolimata muretult tube tuulutada.

õietolmuallergia

Kindlasti oled juba lugenud lõputuid artikleid, kuidas end õietolmuallergia korral kaitsta, kui tihti peaks voodiriideid vahetama ja kõiki koduseid pindu lapiga nühkima, nina loputama ja erinevaid ravimeid võtma. Aknavõrkude puhul on aga üks meeletu eelis – kui võrk kord paigas, ei pea sa ise rohkem midagi tegema. Lihtsalt ava aken ja naudi värsket õietolmuvaba õhku toas! Kui ei viitsi, ei pea võrku isegi talveks eest ära võtma. Võrk on akna ees piisavalt märkamatu, et nädala aja pärast oled sa ta olemasolu juba unustanud. Boonusena võid ära unustada ka avatud aknast sisse kippuvad pinisevad putukad. Aknavõrk on investeering, mis võib parandada su elukvaliteeti mitmel moel.

Selleks, et aknavõrk õietolmu toast väljaspool hoiaks ja efektiivset kaitset pakuks, peab võrk olema akna mõõdu järgi valmistatud ja õigesti paigaldatud. Erinevaid lahendusi ja süsteeme nii akendele kui ustele on siin päris mitmeid. Kirjuta meile info@dever.ee, et saaksime anda nõu, milline lahedus oleks parim sinu jaoks.

Tutvu meie putukavõrkude valikuga või võta meiega ühendust!

Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png