Alumiiniumribakardinad

Ribakardinad (või ribikardinad) on ühed maailmas enam kasutatavatest tehnilistest aknakatetest. Seda seetõttu, et nad on väga praktilised ja neid saab kasutada kõikides ruumides, nii klassikalistes kui ka modernsetes, nii niisketes kui ka kuivades. Kuigi ribakardinad võivad esmalt tunduda mõnda interjööri liiga tehniliste ja rangeilmelistena, on tegelikult õige materjali- ja värvivaliku abil võimalik seda muljet muuta.

Ribakardinate üks peamisi kasutuseeliseid on asjaolu, et nende abil saab valguse hulka ja suunda lihtsasti reguleerida. Suletud asendis varjavad ribad hõlpsasti sissetungiva valguse peaaegu täielikult, avatuna jällegi on ribade asendi muutmise abil sisse lastava valguse hulk ja suund reguleeritav.

Dever pakub sulle nii alumiiniumist kui ka puidust ribakardinaid. Mõlemal on omad eelised ja valiku tegemisel tasub arvestada ka materjali interjööri sobivusega. Kui alumiiniumist ribad on pigem minimalistlikumad ja rangemad, siis puidust ribakardinad sobivad ideaalselt ka väga hubase ja koduse atmosfääri loomiseks.

Spetsiaalse töötluse tõttu on kasutatavad ribad antistaatilised, mistõttu tolmu nad ei kogu. Kui peaks siiski tekkima vajadus kardinat puhastada, saab seda (niiske) lapi või tolmuharjaga väga hõlpsasti teha.

Ribakardinad on kahtlemata väga ilusad ja jätavad korrektse mulje. Lisaks sellele tekitab ribade vahelt sisse paistev päikesevalgus ruumis pindadele visuaalselt väga kauneid mustreid. Ribakardinad on kasutajasõbralikud ja vastupidavad, aga ka soodsad, mistõttu on kindlasti tegemist targa investeeringuga.

Materjalivalikusse kuulub väga suur valik erinevaid värvitoone, nii alumiiniumist (tavalised, puitimitatsiooniga ja perforeeritud) kui ka naturaalsest puidust.

Nõudlikumale kliendile pakume lisaks manuaaljuhtimisega ribakardinatele ka mootorajamiga kardinaid, mille juhtimine toimub puldi abil.

https://dever.ee/wp-content/uploads/2020/03/Venetian-blinds14-scaled-e1600009687351.jpg
Hoiame ühendust
Dever
Kõige õigem ja lihtsam sisustusalane ost!
Kontakt
Kadaka tee 143, Tallinn
+372 53 70 56 05
+372 600 66 76
https://dever.ee/wp-content/uploads/2023/11/gasellfirma-160x160.png